Kızıl Goncalar dizisinin afişi yayınlandı! Kızıl Goncalar dizisinin afişi yayınlandı!

BluTV’nin sevilen polisiye dizisi Behzat Ç. Çekiç ve Gül, ikinci sezonuyla izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Dizinin yeni sezonundan ilk fragman 27 Ekim 2023’te yayınlandı. Fragmanda, Behzat Ç. ve ekibinin karşılaştığı yeni suçlar, tehlikeler ve sürprizler yer alıyor.

Behzat Ç. Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi Nedir?

Behzat Ç. Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi, Emrah Serbes’in aynı adlı romanından uyarlanan bir internet dizisidir. Dizi, nesillerdir kiralık katil olarak çalışan Mermer ailesinin maceralarını konu edinmektedir. Dizinin başrolünde, hayata karşı işlenen suçlar uzmanı başkomiser Behzat Ç. karakterini Erdal Beşikçioğlu canlandırmaktadır. Behzat Ç. ve ekibi, Ankara’da işlenen cinayetleri çözmeye çalışırken, hem kendilerini hem de sevdiklerini korumak zorunda kalırlar.

Behzat Ç. Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin Oyuncu Kadrosu

Behzat Ç. Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin oyuncu kadrosunda, Erdal Beşikçioğlu’nun yanı sıra İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Güven Kıraç, Mehmet Ali Nuroğlu, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Reha Özcan, Mehmet Özgür, Giray Altınok, Özgür Emre Yıldırım, Cengiz Bozkurt, Ayşenil Şamlıoğlu, Serkan Keskin, Ersin Korkut, Şafak Pekdemir, Cihan Ercan, Burak Satıbol, Bülent Emrah Parlak, Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Behzat Ç. Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin Yayın Tarihi ve Platformu

Behzat Ç. Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin ikinci sezonu, 7 Aralık 2023 tarihinde BluTV platformunda izleyiciyle buluşacaktır. Dizi, BluTV’nin Türkiye’de yayına başladığı ilk yerli yapım olma özelliğini taşımaktadır. Dizinin ilk sezonu ise 6 Aralık 2022 tarihinde yayınlanmıştır. Dizinin ilk bölümünü YouTube üzerinden buradan izleyebilirsiniz.

Kaynak: haber merkezi