Riot Games'in partner takımlarının ilk turnuvası olan Valorant Champions Tour: LOCK/IN 13 Şubat'ta Brezilya'nın Sao Paulo kentinde başladı. Turnuvada BBL Esports ve Futbolist takımları EMEA bölgesinden Türkiye'yi temsil ediyor.

Türk temsilcisi BBL Esports - DRX maçı saat kaçta?

BBL Esports, temsilcilerimizden biri olarak 14 Şubat'ta DRX ile karşılaşacak. Maç canlı olarak yayınlanacak ve 22.00'da başlayacak. BBL Esports'un maçından önce saat 20.00'da FunPlus Phoenix ve Karmine Corp takımları karşı karşıya gelecek.

VALORANT'ta Fenerbahçe-Galatasaray derbisi Derbiyi kim kazandı? Fenerbahçe Galatasaray Play Off VALORANT VALORANT'ta Fenerbahçe-Galatasaray derbisi Derbiyi kim kazandı? Fenerbahçe Galatasaray Play Off VALORANT

Türk temsilcisi BBL Esports - DRX maçı nereden yayınlanacak?

Turnuvada oynanacak olan tüm maçlar YouTube ve Twitch platformları üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Maçlar, YouTube'da "VALORANT Champions Tour" kanalında ve Twitch'te "VALORANT" kanalında yayınlanacak, ancak bu yayınlar İngilizce olacaktır. Türkçe yayınları izlemek isterseniz "valorantleague_tr" kanalını takip edebilirsiniz.