Sağlıkçıları tehdit ettiği öne sürülen kişi tutuklandı Sağlıkçıları tehdit ettiği öne sürülen kişi tutuklandı

Bayraklı İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliği'ne bağlı ekipler, ilçe geneli denetim yaptı. Bu sırada gelen Sevgi Yolu üzerinde bulunan 35 HT 071 plakalı otomobil içerisinde bir şüphelinin tabanca ile oynadığı ihbarı üzerine harekete geçen ekipler, Ş.T.'yi yakaladı. Otomobildeki aramada tabanca ve boş şarjör ele geçirildi.

Aynı gün Cengizhan Mahallesi 1620/39 Sokak'ta bir kişinin belinde silahla gezdiği ihbarı yapıldı. Bunun üzerine polis ekipleri bölgeye yönlendirildi. Şüpheli M.U.D. gözaltına alındı. Şüphelinin üzerindeki aramada seri numarası kazınmış tabanca, 40 fişek, 1.54 gram metamfetamin ve 0.58 gram esrar ele geçirildi.

FİRARİ ŞÜPHELİ YAKALANDI

İlçenin çeşitli noktalarında yapılan yol denetimlerinde de şüphe üzerine durduran Ali Turabi Kurtoğlu'nun kimlik sorgulamasında başta hırsızlık olmak üzere çeşitli suçlardan hakkında 18 yıl 1 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası ile arandığı tespit edildi. Kurtoğlu gözaltına alındı.

Gözaltına alınan üç şüpheli de Şehit Ali Gülhan Polis Merkezi Amirliği'ne teslim edildi. Şüphelilerin polisteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

Kaynak: DHA