HABER MERKEZİ-Bayraklı Belediye Başkan Aday Adayı Erdinç Çobanoğlu'nun hayat yolculuğu ve hedeflerini sizler için araştırdık. Bayraklı Belediye Başkan aday adayı Erdinç Çobanoğlu kimdir? Erdinç Çobanoğlu kaç yaşında, nereli ve hangi partili? İşte detaylar...

ANKET: Bayraklı Belediye Başkanı Kim Olsun? ANKET: Bayraklı Belediye Başkanı Kim Olsun?

Erdinç Çobanoğlu-2

Bayraklı Belediye Başkan aday adayı Erdinç Çobanoğlu kimdir?

Bayraklı'nın potansiyel Belediye Başkan Aday Adayları arasında yer alan Erdinç Çobanoğlu, köklü bir aile geçmişiyle 1963'te Afyonkarahisar'da doğdu. Eğitim hayatına memur bir ailenin çocuğu olarak başlayan Çobanoğlu, Afyonkarahisar'da ilk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Dokuz Eylül Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültelerinden mezun olan Çobanoğlu, siyaset bilimi ve ekonomi üzerine yüksek lisans eğitimini İstanbul Rumeli Üniversitesi'nde tamamladı.

Mali işler müdürlüğü deneyiminin ardından, otuz yıldır Bayraklı'da kendi mali müşavirlik ofisinde çalışan Çobanoğlu, bu süre zarfında mali müşavirlik ve bağımsız denetçilik alanlarında faaliyet gösteriyor.

Sandal, “İzmir’in kalbi Bayraklı’yı örnek ilçe yaptık Sandal, “İzmir’in kalbi Bayraklı’yı örnek ilçe yaptık

bayraklı Belediye Başkan aday adayı Erdinç Çobanoğlu kimdir

Bayraklı Belediye Başkan aday adayı Erdinç Çobanoğlu hangi partili?

Siyasi alandaki uzun deneyimi, son beş yıldır İyi Parti Bayraklı İlçe Başkanlığı görevini üstlenmesiyle devam etmektedir. Şu anda Bayraklı'nın geleceğine dair aday adayı olarak ön plana çıkmaktadır.

Kaynak: HABER MERKEZİ