Feyza Altun kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Feyza Altun kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Banu Parlak kimdir?

Banu Parlak, 1987 yılında Kastamonu’da doğdu. Aslen Kastamonulu olan Banu Parlak, çocukluk ve gençlik yıllarını da burada geçirdi. İlk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Kimya Bölümü ve Bilgi Yönetimi ve Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümünden mezun oldu. Asıl mesleği kimyagerlik olan Banu Parlak, sosyal medya uygulaması Instagram’da araba içinde yaptığı şarkılı paylaşımlarla fenomen oldu. Daha sonra “Narin Yarim” adlı single çalışmasıyla müzik kariyerine adım attı. 2017 yılında Okan Öztürk ile evlenen ancak evliliğini olaylı bir şekilde noktalayan Banu Parlak, bir kız çocuğu annesidir. Kendi işini kuran Parlak’ın çeşitli yerlerde güzellik merkezi bulunmaktadır.

Banu Parlak, Banu Parlak kimdir, Banu Parlak nereli, Banu Parlak kaç yaşında, Banu Parlak eşi, Banu Parlak silah, Banu Parlak Narin Yarim, Banu Parlak haberleri, Banu Parlak biyografisi, Banu Parlak şarkıları (1)-1

Banu Parlak nereli?

Banu Parlak, aslen Kastamonulu’dur. Kastamonu’nun Tosya ilçesinde doğan ve büyüyen Banu Parlak, ailesiyle birlikte burada yaşamıştır. Banu Parlak, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarda da Kastamonu’ya olan sevgisini ve bağlılığını dile getirmiştir.

Banu Parlak, Banu Parlak kimdir, Banu Parlak nereli, Banu Parlak kaç yaşında, Banu Parlak eşi, Banu Parlak silah, Banu Parlak Narin Yarim, Banu Parlak haberleri, Banu Parlak biyografisi, Banu Parlak şarkıları (3)

Banu Parlak kaç yaşında?

Banu Parlak, 1987 yılında doğduğuna göre, 2023 yılında 36 yaşındadır. Banu Parlak’ın doğum günü ise 4 Kasım’dır.

Banu Parlak, Banu Parlak kimdir, Banu Parlak nereli, Banu Parlak kaç yaşında, Banu Parlak eşi, Banu Parlak silah, Banu Parlak Narin Yarim, Banu Parlak haberleri, Banu Parlak biyografisi, Banu Parlak şarkıları (2)-1

Banu Parlak eşi kim ve neden ayrıldı?

Banu Parlak, 2017 yılında Rizeli olan Okan Öztürk ile evlendi. Bu evlilikten bir kız çocuğu dünyaya gelen Banu Parlak, hamileliğinin ilk aylarında eşinin kendisini aldattığını öğrendi. Bunun üzerine boşanma süreci başlayan Banu Parlak, eşiyle yaşadığı sorunları sosyal medyada da paylaştı. Banu Parlak, eşinin kendisini bir takipçisiyle aldattığını ve ona şiddet uyguladığını iddia etti. Banu Parlak, boşanma davasını kazandıktan sonra kızıyla birlikte hayatına devam etti.

Banu Parlak, Banu Parlak kimdir, Banu Parlak nereli, Banu Parlak kaç yaşında, Banu Parlak eşi, Banu Parlak silah, Banu Parlak Narin Yarim, Banu Parlak haberleri, Banu Parlak biyografisi, Banu Parlak şarkıları (2)

Banu Parlak silahla ilgili ne oldu?

Banu Parlak, 2023 yılında sosyal medya hesabından silahla çektiği bir videoyu paylaştı. Bu video, insanları silah kullanmaya özendirdiği gerekçesiyle tepki çekti. Banu Parlak’ın evine yapılan baskında ruhsatsız bir tabanca ele geçirildi. Banu Parlak, gözaltına alındıktan sonra savcılık ifadesinde silahı internetten aldığını ve videodaki silahın müşterisine ait olduğunu söyledi. Banu Parlak, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Banu Parlak Narin Yarim şarkısı nasıl ortaya çıktı?

Banu Parlak, sosyal medyada yaptığı şarkılı paylaşımlarla dikkat çekmeye başladıktan sonra, Arpej Yapım ile anlaşarak ilk single çalışması olan Narin Yarim’i çıkardı. Şarkının sözü ve müziği Banu Parlak’a, düzenlemesi ise Ufuk Akyıldız’a aittir. Şarkı, 2016 yılında yayınlandı ve YouTube’da 220 milyondan fazla izlendi. Şarkı, Banu Parlak’ın müzik piyasasına girişini sağladı ve popülerliğini artırdı.

Kaynak: HABER MERKEZİ