OnurAkayMedya/ Erkan Özbey (ÖZEL RÖPORTAJ)'dan derlenerek yapılmıştır. Fotoğraflar: instagram: @melis__goz

Banu Alkan ile Melis Göz'ün tanışması tamamen tesadüfi bir şekilde gerçekleşti. Samsun'da yaşayan Melis Göz, bir gün telefonunu açtığında karşısında Banu Alkan'ı buldu. Göz, "Beni kendisi aradı ve bu sayede tanışmış olduk. Çok tatlı birisi bana, ‘Banu Alkan, Banu Alkan ile görüşüyor… Her sabah senin fotoğraflarınla uyanıyorum, her gün bana senin fotoğraflarını atıyorlar, gençliğime çok benziyorsun’ dedi." ifadelerini kullandı.

'Arka Sokaklar’ın Kostüm Kamyonu Kayboldu: Set İptal Edildi 'Arka Sokaklar’ın Kostüm Kamyonu Kayboldu: Set İptal Edildi

Melis Göz & Banu Alkan 4

Benzerlik Herkesi Şaşırtıyor!

Melis Göz, bu benzerliğin sadece Banu Alkan'ı değil, etrafındaki herkesi de şaşırttığını söylüyor. Göz, "Gittiğim her yerde, ortamda, sokakta beni gören insanlar Banu Alkan’ın gençliğine benzerliğime dikkat çekiyorlar; hatta fotoğraf çektirmek istiyorlar ve ben de geri çevirmiyorum. Mesela yolda peşimden gelip beni durduranlar var. Bana Banu diye seslenenler oluyor. Kendi adımla seslenilmemesi tuhaf ama güzel hissettiriyor." dedi.

Benzerlik Sırrı Ne Olabilir?

Banu Alkan ve Melis Göz arasındaki bu şaşırtıcı benzerlik, genetik bir sırrı işaret ediyor olabilir mi? Uzmanlara göre, benzer fiziksel özelliklere sahip olmak genetik mirasa dayalı olabilir. Ancak, bu benzerlikler tamamen tesadüfi de olabilir. İlerleyen zamanlarda Banu Alkan ve Melis Göz, bu benzerliğin sırrını daha fazla açıklığa kavuşturabilirler.

İkilinin Geleceği Ne Olacak?

Banu Alkan ile Melis Göz'ün tanışması, her iki taraf için de büyük bir sürpriz oldu. İlerleyen günlerde ikilinin birlikte çalışacakları projeler veya birbirleriyle daha fazla vakit geçirecekleri etkinlikler olabilir mi? Bu ilginç benzerliğin neler getireceğini kestirmek zor, ancak her iki oyuncunun da bu tanışmanın keyfini çıkardığı kesin.

Kaynak: Onur Akay Medya Grubu