Yangın, Hürriyet Mahallesi Kuloğlu Sokakta saat 12.00 sıralarında 5 katlı binanın çatı katında çıktı. Dumanları görenler durumu hemen itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Kısa sürede alevler çatı katını sardı. Binada oturanlar can havliyle kendilerini dışarıya atarken sokakta kısa süreli panik yaşandı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına kısa sürede müdahale ederek söndürdü. Yangın çıkan binada oturan bir kadın ise kedisini de alarak son anda kendisini dışarıya attı. Bir kişi ise yangında zarar görmemesi için otomobilinin üzerini kilimle örttü. Binanın çatı katının alev alev yandığı anları bazı vatandaşlar cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Kimsenin yaralanmadığı yangında çatı katında hasar oluştu.

Dumanları gören Eren Yılmaz, "Yoğun dumanları gördüm. İtfaiyeci arkadaşlar iyi çalışıp söndürdüler yangını. Ölen ya da yaralanan yok ama evde hasar var"

ÖSYM Başkanı Ersoy'dan KPSS'ye yönelik itirazlara ilişkin açıklama ÖSYM Başkanı Ersoy'dan KPSS'ye yönelik itirazlara ilişkin açıklama

Kaynak: DHA