9 EYLÜL- Stil yarışmalarıyla tanınan sosyal medya fenomeni kardeşler Bahar Candan ve Nihal Candan, dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamalarıyla mahkemeye çıkarıldıktan sonra tutuklandı. Cezaevine gönderilirken Bahar Candan'ın "Asıl suçlular dışarda beni çekiyorsunuz. Ünlü olduğum için cezaevine giriyorum" şeklindeki açıklaması dikkat çekti. Cezaevine girişi sonrasında Bahar Candan'ın bir infaz memuruyla tartıştığı iddia edildi.

Tencereye 1 Tutam Eklerseniz Yetiyor... Nohut Yemeğinin İyi Pişmesini Sağlayan Tüyo Tencereye 1 Tutam Eklerseniz Yetiyor... Nohut Yemeğinin İyi Pişmesini Sağlayan Tüyo

Bahar Candan'ın cezaevine alındığı süreçte yaşananlar hakkında bilgi veren kaynaklar, Nihal'in cezaevinde sık sık ağladığını, sürekli sessiz olduğunu, ancak Bahar Candan'ın daha agresif bir tutum sergilediğini belirtti. Bahar Candan'ın cezaevinde bulunduğu ortamı sürekli şikayet ettiği ve bu nedenle infaz koruma memurlarıyla sürekli tartışma içinde olduğu ifade edildi. Memurların, "Burası Etiler'deki lüks restoran değil" uyarısında bulunduğu ve Bahar Candan'ın sayıma katılmak istemediği bir sabah infaz koruma memurları tarafından uyarıldığı aktarıldı. Bahar ve Nihal Candan'ın ayrıca cezaevi yemeklerini beğenmedikleri ve bu konuda şikayet ettikleri belirtildi.

Kaynak: HABER MERKEZİ