Yeşilçam'ın unutulmaz ismi Bahar Öztan, mart ayında üç kez mağlup olduğu kansere tekrar yakalandığını açıkladı. Kolon kanseriyle mücadele eden Öztan, son zamanlarda ikinci bir ameliyat geçirdi.

H2hxeQROiUiBxw5bCwLBaA

Sağlık Durumu Hakkında Güncel Bilgi

Hasta yatağında bir video paylaşan Bahar Öztan, ikinci ameliyat sonrası kendisinin ve sağlık durumunun şu anda iyi olduğunu dile getirdi. Kendisini merak edenlere "Her şey yolunda, telefonu dahi elime alamamıştım fakat şu an gayet iyiyim. Dualarınız için teşekkür ederim, inşallah daha da iyi olacak." sözleriyle bilgilendirdi.

Güçlü Bir Duruş: Sağlık Güncellemesi ve Teşekkürler

Öztan, videoya not olarak "Hepinize sağlıklı ve mutlu günler diliyorum. Dualarınıza her zaman ihtiyacım var, sevgiyle kalın" ifadelerini ekledi.

Ünlü Oyuncunun Kariyeri ve Yaşamı

1980'lerde kariyerinin zirvesinde olan 61 yaşındaki Bahar Öztan, reklam dünyasında başladığı kariyerinin ardından Yeşilçam'ın dikkatini çekti. Ünlü modellik ajansına kaydolan Öztan, o dönemin popüler fotoromanlarında yer aldı ve reklam filmlerinde rol aldı.

'Rüzgar' Krizinin Ardından... Melike Şahin Vasiyet Albümünden Çıkarıldı 'Rüzgar' Krizinin Ardından... Melike Şahin Vasiyet Albümünden Çıkarıldı

Kariyerine İz Bırakan Anlar

1972'de sinema dünyasına adım atan Öztan, Şaşkın Milyoner filmiyle büyük beğeni topladı. Oyuncu, zaman zaman şarkı söyleyerek ve sahne performanslarıyla da dikkatleri üzerine çekti. Ayrıca, Türk sanat müziği eğitimleri aldı ve yurt dışında turnelere katıldı.

Yaşamın Dönüm Noktaları

2000'li yılların başında ABD'de bir süre yaşayan Bahar Öztan, daha sonra Türkiye'ye döndü. 2007'de "Aşk Kapıyı Çalınca" dizisiyle tekrar kamera karşısına geçti. Ardından kendi butik oteliyle iş dünyasında da yer aldı.

Kaynak: Haber Merkezi