Squid Game'in ikinci sezonu ne zaman yayınlanacak? Squid Game'in ikinci sezonu ne zaman yayınlanacak?

Haziran ayının sonunda sezon finali yapmayı planlayan Show TV'nin izleyiciler tarafından büyük ilgi gören dizisi "Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?" adlı yapımına, tanınmış bir kadın oyuncu sürpriz bir konuk olarak katılıyor.

Sevilen Dizide Büyük Heyecan

"Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?" dizisi her hafta etkileyici performansları, başarılı yönetmenliği ve umut veren senaryosuyla izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Bayram tatili dolayısıyla bir haftalık ara veren dizi, önümüzdeki Salı akşamı yayınlanacak olan yeni bölümüyle büyük bir merakla bekleniyor. MF Yapım tarafından üretilen dizi, renkli hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosunun yanı sıra konuk oyuncularıyla da dikkat çekiyor.

Pelin Karahan'ın Sürpriz Katkısı

Neslihan Yeşilyurt'un yönetmen koltuğunda oturduğu, başarılı senarist Ayça Üzüm'ün kaleme aldığı sevilen diziye, uzun bir süredir ekrandan uzak kalan usta oyuncu Pelin Karahan konuk olacak. Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak, Buğra Gülsoy ve Ecem Özkaya gibi deneyimli isimleri bir araya getiren yapım, bu kez Pelin Karahan'ı ağırlayacak. Karahan, dizide 2 bölüm boyunca yer alacak ve Sevda adlı bir kadına böbrek nakli olan karaktere hayat verecek.

Kaynak: Haber Merkezi