Şirketten yapılan açıklamaya göre AXA Sigorta, insanlığın gelişmesi adına insanlar için değerli olanı korumak marka amacının bir parçası olarak Türkiye'de voleybol sporunun gelişmesine katkı sağlamaya devam ediyor. AXA Sigorta, Türkiye kadın voleyboluna ve kadın sporuna yönelik yatırımlarını Altınordu Voleybol anlaşması ile sürdürüyor. İmza töreni, AXA Sigorta üst düzey yöneticileri ile Altınordu Voleybol yöneticilerinin ve takım kaptanlarının katılımıyla AXA Sigorta Genel Müdürlük binasında gerçekleştirildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen AXA Sigorta Üst Yöneticisi (CEO) Yavuz Ölken, Cumhuriyet'in 100. yılında ülkeyi spor alanında desteklemekten gurur duyduklarını ifade ederek şunları kaydetti:

"Genç sporcularımıza fırsatlar sunmak ve onları kızlarımızın rol modelleri haline getirebilmek bizim için çok kıymetli. Biz inanıyoruz ki gençlerimiz, kendilerine eşit fırsatlar sunulduğu takdirde Türk sporunu ve voleybolunu çok daha ileri bir noktaya taşıyacaklardır. Bugünkü genç kızlarımız, ileride başarılı birer kadın sporcu olacaklar. Bu kapsamda Altınordu Voleybol ile gerçekleştirdiğimiz değerler ortaklığı anlaşmasından büyük bir mutluluk duyuyoruz."

Altay'a sürpriz başkan adayı Altay'a sürpriz başkan adayı

Altınordu Voleybol Şube Başkanı Prof. Dr. Serdar Kaçar da AXA Sigorta’nın özellikle voleybola olan desteğini Türk sporu adına çok değerli olduğunu belirterek AXA Sigorta’nın değerler ortaklarından biri olmalarından dolayı duyduğu mutluluğu ifade etti.

Kaynak: AA