Atatürk'e benzerliği ile dikkat çeken oyuncu Serdar Görel, Cumhuriyet Bayramı'nda TikTok platformu üzerinden açtığı yayında 2 saat içerisinde 1 milyon TL kazandı.

Sosyal medya platformu TikTok'ta Atatürk'e benzerliği ile dikkat çeken oyuncu Serdar Görel konuşuluyor. Görel'e Cumhuriyet Bayramı'nda yaptığı yayında takipçileri tarafından 1 milyon TL bağış geldi.

YORUMLAR DA DİKKAT ÇEKTİ

Yayın esnasında bağış kadar yayına yapılan yorumlarda gündem oldu. Yayına yapılan yorumlarda, "Atam, ağlıyorum, aynısı" yorumları yapıldı.

screenshot-72-1695914766

SERDAR GÖREL KİMDİR?

48 yaşındaki Serdar Görel, Yozgat’ın Saraykent İlçesi doğumlu ve 48 yaşında

İlk ve orta öğrenimini Yozgat’ın Saraykent İlçesi’nde tamamlayan Serdar Görel, 13 yaşına İzmir’de bulaşıkçı olarak başladığı aşçılık serüvenini ailesine ait restoranda aşçı yardımcılığı ile devam eden Görel; 1990 yılında Almanya ve çeşitli ülkelerin restoranlarında aşçı başı olarak çalıştı.

1994 yılı sonunda Türkiye'ye döndükten sonra Bursa’ya yerleşti.

images (15)

YOZGATLI AŞÇININ ATATÜRK OLMA SERÜVENİ

2003 yılına kadar Eurest Catring'de aşçı ve aşçıbaşı olarak çalıştı, daha sonra kafe restoran işletmeciliği yaptı. Aşçılık meslek okullarında genç aşçı adaylarının yetişmesine katkıda bulundu.
Bu süreçte Atatürk’e olan benzerliği dikkat çekmeye başladı.

Uludağ Profesyonel Aşçılar Derneği Yönetim Kurulu üyesi olarak katıldığı programlarda insanların dikkatini daha çok çekmeye başladı 

Star TV’de yayınlanan Kurt Reis ve Şura isimli dizilerde rol aldı.

Savunma Sanayii’nin Yalnız Dehaları projesinde Mustafa Kemal Atatürk karakterini canlandırdı.

Atatürk’e benzerliği ile Türkiye’nin dikkatini çeken Serdar Görel, evli ve iki çocuk babası. Uludağ Profesyonel aşçılar derneğinde Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreteri olan Görel, sinama ve dizi projelerinde Atatürk'ü canlandırmaya devam ediyor.

Bu sıralar Tiktok platformunda yayın açtığını gördüğümüz Görel, Atatürk'e benzerliğiyle dikkat çekiyor. Aynı zamanda oyunculuk yapan Görel, bir sürü projede Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandırdı. Rol aldığı projelerin içerisinde Savunma Sanayisinin Dehaları ve BÖRÜ'de var.

Kaynak: haber merkezi