A Milli Takım'ın genç yıldızı Arda Güler, sosyal medyada paylaşılan aile fotoğrafıyla büyük beğeni topladı. Güler'in annesi Serap Güler'in sosyal medya hesabından paylaştığı bu fotoğraf, kısa sürede birçok olumlu yorum aldı.

14 Temmuz Pazar günü sporun gündeminde hangi maçlar var? 14 Temmuz Pazar günü sporun gündeminde hangi maçlar var?

Fotoğrafın Detayları ve Sosyal Medya Tepkileri

Geçtiğimiz yıl Fenerbahçe'den dünya devi Real Madrid'e transfer olan Arda Güler, İspanyol takımında yaşadığı sakatlıklara rağmen A Milli Takım'daki performansıyla dikkat çekiyor. EURO 2024'te Türkiye'nin çeyrek finale kalarak Hollanda ile eşleşmesinde büyük katkısı olan genç oyuncu, saha dışındaki hayatıyla da ilgi odağı.

Ailesi Almanya'da yaşayan Arda Güler, annesi, ablası ve babasıyla birlikte çekilen bir aile fotoğrafını paylaştı. Anne Serap Güler'in bu kareyi sosyal medya hesabından paylaşması üzerine, fotoğraf kısa sürede büyük beğeni ve yorum aldı. Arda Güler'in kalp emojisi eklediği paylaşım, takipçilerinden "Ne güzel aile", "Görünce yüzüm güldü, ne güzeller", "Şahane aile" gibi birçok olumlu yorum aldı.

Arda Güler'in aile pozuyla sosyal medyada gündem olması, hem futbol kariyerindeki başarısı hem de özel hayatındaki sıcak ilişkilerle dikkat çekmeye devam ettiğini gösteriyor.

Kaynak: Haber Merkezi