Münir Özkul kimdir? Nereli ve ne zaman öldü? Münir Özkul kimdir? Nereli ve ne zaman öldü?

Show TV'nin merakla beklenen dizisi "Arak," başrollerini ünlü isimler İlker Kaleli ve Öykü Karayel'in üstlendiği bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Most Production'ın yapımcılığını üstlendiği dizinin setinden ilk kareler paylaşıldı. Oyuncu kadrosunda Tülin Özen, Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, İlker Kızmaz, Kerem Arslanoğlu, Bedir Bedir, Furkan Kalabalık, Demircan Kaçel, Cem Zeynel Kılıç, Görkem Kasal, Beril Kolcu, Ilgaz Kaya ve Bennu Yıldırımlar gibi değerli isimler bulunuyor.

Set Kareleri Sosyal Medyayı Salladı

Dizinin setinden yayınlanan ilk kareler, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. İzleyiciler, paylaşılan fotoğraflar üzerinden dizinin atmosferine dair ipuçları yakalamaya çalıştı. İlgiyle beklenen yapımın kadrosundaki güçlü isimlerin bir araya gelmesi, dizi tutkunlarını heyecanlandırıyor.

Yönetmen ve Senaryo Ekibi

"Arak," izleyiciyle buluşmaya hazırlanırken, dizinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar oturuyor. Senaryo ise Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay tarafından kaleme alınıyor.

Baba İntikamı ve Çarpıcı Hikaye

Dizinin temelinde, babasının intikamını almak isteyen Kara (İlker Kaleli) ile farklı bir hayattan gelen Zeynep'in (Öykü Karayel) kesişen yolları ve birlikte verdikleri mücadele yer alıyor. İzleyicilere çarpıcı anlatımıyla seslenecek olan "Arak," yakında Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ