Opel, haziran ayında binek ve hafif ticari araç modellerinde cazip satın alma koşulları sunuyor.

Pratisyen Hekim Maaşı 2024: Yeni Başlayan Doktorların Kazancı Ne Kadar? Pratisyen Hekim Maaşı 2024: Yeni Başlayan Doktorların Kazancı Ne Kadar?

Yeni Opel Corsa'da Dikkat Çeken Kampanya

Opel'in açıklamasına göre, yenilenen Opel Corsa, 250 bin lira için 12 ay vade ve %1,99 faizli kredi seçeneği ile öne çıkıyor. Opel Astra ise 200 bin liraya 12 ay vade ve %0 faizli kredi imkanıyla yeni sahiplerini bekliyor.

SUV Modellerde Kaçırılmayacak Fırsatlar

Opel'in popüler SUV modellerinden Crossland, 200 bin lira için 12 ay vade ve %0 faizli kredi imkanıyla sunuluyor. Opel Mokka da 200 bin lira için 12 ay vade ve %0 faizli kredi seçeneğiyle dikkat çekiyor.

Grandland: Amiral Gemisi Modelde Cazip Kredi Seçenekleri

Opel Grandland, Alman teknolojisi, modern tasarımı ve dijital kokpiti ile 250 bin lira için 12 ay vade ve %1,99 faizli kredi imkanı sunuyor.

Elektrikli Modellerde Fırsatlar

Opel, tüm modellerinin elektrikli versiyonlarını müşterilere sunmaya hazırlanıyor. Yeni Opel Corsa Elektrik, 200 bin lira için 12 ay vade ve %0 faizli kredi seçeneğiyle satışa sunuluyor. Opel Mokka Elektrik ise 300 bin lira için 12 ay vade ve %0 faizli kredi ile yeni sahiplerini bekliyor.

Opel'in Ticari Araç Kampanyaları

'İşi Almanlara Bırakın' sloganıyla hareket eden Opel, haziran ayında ticari araç modellerinde de cazip kampanyalar sunuyor. Yeni Zafira, 300 bin lira için 12 ay vade ve %0 faizli kredi imkanıyla sunulurken, yeni Combo ve Combo Cargo, 225 bin lira için 12 ay vade ve %0 faizli kredi seçenekleriyle tercih edilebiliyor. Vivaro Cargo, Vivaro City Van ve Movano modelleri de 225 bin lira için 12 ay vade ve %0 faizli kredi imkanıyla showroomlarda yerini alıyor.

Haziran Ayına Özel Ödeme Çözümleri

Opel, haziran ayı kampanyalarına ek olarak farklı ödeme çözümleri de sunuyor. Geniş hafif ticari araç yelpazesi ve modern binek modelleriyle Opel, müşterilerini showroomlarına davet ediyor. Opel modellerini online olarak keşfetmek isteyenler, Opel Türkiye web sitesi üzerinden detaylara ulaşabiliyor ve online satın alma gerçekleştirebiliyor.

Editör: Kazim Bozkurt