Antalya TOKİ kura çekilişi 18 Ocak 2023 tarihinde Merkez ilçesi ile start aldı. Antalya TOKİ kura çekilişi bugün 650 konutun hak sahiplerinin de belirlenmesi ile sona eriyor. 22 Ocak 2023 TOKİ Antalya kura çekimi Mimar Sinan Kongre Merkezi Büyük Salon'da gerçekleştiriliyor. İşte TOKİ Antalya kura çekimi canlı izleme detayları ve Antalya TOKİ kazanan isim listesi sorgulama sayfası...

İşte Antalya 2+1, 3+1 TOKİ kura sonuç sorgulama ekranı! 

TOKİ Antalya, 22 Ocak 2023 tarihinde gerçekleştirilen konut alma hakkı ve konut belirleme kurası için çekilişi yaptı. Çekiliş, noter huzurunda ve banka ve İdare yetkilileri denetiminde gerçekleştirildi. Kura çekiliş yeri ve programı daha sonra açıklandı.

Kurada, satışa sunulan konut sayısı kadar asil alıcı belirlenecek olup aynı anda asil alıcıların konutları da kura ile belirlendi. Eğer satışa sunulan konut sayısından daha az başvuru olursa, kura çekilişi yapılmayacak. Başvuru şartlarını sağlayan hak sahipleri, İdarenin hazırlayacağı ve ilan edeceği program doğrultusunda konut seçim ve sözleşme imzalama işlemlerini gerçekleştireceklerdir.

Kura sonucunda konut satın alma hakkı kazananlar, sözleşme imzalama aşamasında kendi aralarında becayiş yapabileceklerdir.

TOKİ kura canlı yayını www.toki.tv adresinde veya resmi YouTube kanalından izlenilecek. Noter huzurunda gerçekleştirilecek kura çekilişi TOKİ'nin resmi sosyal medya hesapları üzerinden de takip edilebilecek.

TOKİ Antalya, 18-20-21-22 Ocak 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan kura çekimi için binlerce kişi başvuruda bulundu. Kura sonuçları sorgulama konusunda merak edilen konular arasında yer alıyor. Bugün, 1200 konut için Alanya, Manavgat ve Serik kuraları çekilecek. İlde toplam 7 bin 150 konut inşa edilecek.

TOKİ Antalya kura sonuçlarını sorgulamak için ilde bulunan Merkez, Alanya, Manavgat, Serik, Gazipaşa, Kaş, Kemer, Akseki, Demre, Finike, İbradı, Korkuteli gibi bölgelerde 2+1 ve 3+1 konutların isim listelerini kontrol etmeniz gerekmektedir. İdarenin resmi internet sayfasından veya çekiliş yapıldığı yerde yapılan açıklamalardan sonuçları öğrenebilirsiniz.

ANTALYA TOKİ KURA CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYINIZ