Gazi Üniversitesi Türkçe Öğrenim Merkezi Yönetmeliği'nde yenilikler Gazi Üniversitesi Türkçe Öğrenim Merkezi Yönetmeliği'nde yenilikler

Başkentte, Botanik Parkı'nda, Anneler Günü etkinlikleri kapsamında 'Atakule Challenge' etkinliği düzenlendi. Güven Hastanesi'nin sponsorluğunda düzenlenen etkinliklerde ilk olarak 500 kişinin katıldığı koşu yapıldı. Ardından da çocuk koşusu ve açık hava etkinlikleri gerçekleştirildi. Yaklaşık 100 çocuk, hazırlanan parkurda anneleri için koştu. Çocuk koşusunun ardından Atakule'de çocuklar için tasarlanmış eğlence alanları, madalya töreni gibi aktiviteler düzenlendi.

Güven Çayyolu Sağlıklı Yaşam Kampüsü İdari Direktörü Rukiye Numanoğlu Tekin, "Anneler Günü etkinliği kapsamında düzenlenen Atakule Challenge'a katıldık. Güven Sağlık Grubu olarak, yaklaşık 50 yıldır insanların sağlıklı bir yaşam sürmesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Spor sadece fiziksel değil, zihinsel sağlık için de oldukça önemli. Biz burada etkinliğe katılan tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz. Havanın soğuk olmasına rağmen, yağmurlu bir gün olmasına rağmen katılım çok yüksekti, güzel bir koşu gerçekleşti. Sonrasında da çocuklara yönelik bir koşu vardı. Çocuklarımız da soğuk hava koşullarına rağmen yüksek bir katılımla anneler günü etkinliğine katıldılar. Biz tüm katılımcılara çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Kaynak: dha