Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından paylaştığı kasım ayında denize girdiği fotoğraflarıyla gündeme bomba gibi düştü. Tilki’nin zayıflığı ve cesareti takipçilerini şaşkına çevirdi.

aleyna-tilki-kasim-ayinda-denize-girdi-16543623_762_m

Aleyna Tilki, son dönemde yaptığı müzik çalışmaları ve uluslararası projeleriyle adından sıkça söz ettiren genç bir şarkıcı. Tilki, aynı zamanda sosyal medyada da oldukça aktif ve hayranlarıyla sık sık iletişim kuruyor. Tilki, son olarak Instagram hesabından kasım ayında denize girdiği anları paylaştı ve binlerce beğeni ve yorum aldı.

aleyna-tilki-kasim-ayinda-denize-girdi-16543623_8398_m

Tilki’nin paylaştığı fotoğraflarda, bikinili bir şekilde denize girdiği ve güneşlendiği görülüyor. Tilki, fotoğrafların altına “Kasım ayında denize girmek çok güzel” yazdı. Tilki’nin bu paylaşımı, soğuyan havaya rağmen denize girmesinin yanı sıra, zayıflığıyla da dikkat çekti. Tilki’nin takipçileri, fotoğraflara hem beğeni hem de yorum yağdırdı. Bazı takipçiler Tilki’yi cesaretinden dolayı tebrik ederken, bazıları da zayıflığına dikkat çekerek sağlığına dikkat etmesini istedi.

Kızılcık Şerbeti'nden Dilan Polat'a Gönderme: İdriis, Bunu Al! Kızılcık Şerbeti'nden Dilan Polat'a Gönderme: İdriis, Bunu Al!

aleyna-tilki-kasim-ayinda-denize-girdi-16543623_9285_m

Tilki, daha önce de zayıflığıyla ilgili eleştirilere maruz kalmıştı. Tilki, bu eleştirilere “Zayıflamak istiyorum, çünkü kendimi böyle daha iyi hissediyorum. Benim bedenim, benim kararım” şeklinde yanıt vermişti. Tilki, ayrıca sağlıklı beslendiğini ve spor yaptığını da belirtmişti.

aleyna-tilki-kasim-ayinda-denize-girdi-16543622_8317_m

Tilki, kasım ayında denize girdiği fotoğraflarıyla hem cesur hem de iddialı bir görüntü sergiledi. Tilki’nin hayranları, şarkıcının yeni projelerini de merakla bekliyor.

Kaynak: haber merkezi