Nejat İşler'den Cesur Açıklama: 'Keyfin Raconu Olmaz!' Nejat İşler'den Cesur Açıklama: 'Keyfin Raconu Olmaz!'

Kızılcık Şerbeti'nin son bölümünde yaşananlar herkesi şaşırttı. Doğa'nın hamile olduğu düşünülürken ortaya çıkan sürpriz bir itirafla Alev'in hamile olduğu ortaya çıktı. Hamilelik testinin bulunmasının ardından Doğa'nın hamile olduğu düşünülse de, gerçek Alev'in hamile olduğu yönünde.

Doğa, aile üyelerini şaşırtmamak için kendisinin hamile olduğunu söylese de, gerçek ortaya çıktığında herkes büyük bir şaşkınlık yaşadı.

SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Kızılcık Şerbeti'nin 51. bölümünde, hikayede birçok önemli gelişme yaşandı. Pembe'nin Fatih'e uygun gördüğü kişi Görkem oldu ve ikili arasında ilk görüşte bir çekim yaşandı. Nilay'ın eve dönüşü, eşi Mustafa'yı çok mutlu etti ve aralarındaki mutluluk gözlerden kaçmadı.

Kıvılcım ve Ömer'in ilişkisi yeniden alevlendi ve bu durum ailenin de desteğini aldı. Abdullah'ın kovid testi pozitif çıkınca karantinaya alındı ve evde izole edildi. Umut, şirket avukatları sayesinde tutuksuz yargılanmak üzere hapishaneden çıktı ancak içinde bulunduğu durumdan dolayı oldukça mahcup hissediyordu.

Ömer, Fatih ve Görkem'in ilişkisini öğrenince rahatsız oldu ancak duruma müdahale etme şansı yoktu. Doğa'nın Alev'in evinde kaldığı bir gün, Kıvılcım'ın bulduğu hamilelik testi herkes için büyük bir sürpriz oldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ