Al Sancak" dizisi, TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlıyor. Yönetmenliğini Can Emre'nin yaptığı dizide, senaristliği Atilla Engin, Mehmet Arı ve Selman Kılıçaslan tarafından yazılmıştır. Dizi, Türkiye Silahlı Kuvvetleri (TSK) bünyesindeki Al Sancak timinin faaliyetlerini anlatır. Rol alan oyuncu Rıdvan Aybars Düzey, gerçek hayatta kim olduğu merak edilen Yüzbaşı Selim karakterini canlandırmaktadır. Rıdvan Aybars Düzey, İzmir doğumlu ve 37 yaşındadır. Oyunculuk mesleği ile uğraşmaktadır. Evli olan Düzey, 1,83 metre boyunda, 71 kilo ve Akrep burcudur.

Rıdvan Aybars Düzey kimdir, kaç yaşında, nereli?Rıdvan Aybars Düzey, İzmir'de doğdu ve 37 yaşındadır. Oyunculuk eğitimi alan Düzey, 2010 yılında "Son İstasyon" filmiyle oyunculuğa adım attı ve 2014 yılında "Benim Adım Gültepe" dizisiyle televizyon dünyasına girdi. Daha sonra "Maral", "Kahireli Palas", "Kanıt: Ateş Üstünde" gibi dizilerde rol aldı ve şu anda TRT1'de "Al Sancak" dizisinde Deniz Piyade Yüzbaşı Selim Atakan karakterini canlandırmaktadır.

Rıdvan Aybars Düzey evli mi, burcu, boyu, kilosu ne?

Düzey evli ve 2022 Ağustos ayında eşiyle ilk evlilik yıldönümünü kutladı. Uzunluğu 1,83 metre, kilosu 71 ve burcu Akrep'tir.