Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yer aldığı dizi hakkında detaylar merak ediliyor. Ahmet Katiksiz'in yönettiği Ay Yapım dizisinde Aslan'ı Kıvanç Tatlıtuğ, Devin'i ise Serenay Sarıkaya canlandıracak. Peki Aile dizisi ne zaman, hangi kanalda, dijital olarak başlıyor? İşte Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın ilk kareleri...

Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nur Sürer, Nejat İşler, Canan Ergüder gibi hit isimleri bir araya toplayan dizinin yayın bilgileri merak ediliyor. Özgün senaryosu olan dizi; Aslan, psikolog Devin ile tanıştığında aile dengelerinin evriminden ve gelişen olaylardan bahseder.

Merakla beklenen dizi, adı çıkmış Soykanlar ailesinin reisi Aslan'ın hastanede yaralanan psikolog Devin ile tanışmasıyla ailede değişen dengeleri, gelişen olayları ve "aile" kavramının en tartışmalı yönlerini konu alıyor. aynı yer. Çekimleri tüm hızıyla devam eden dizinin ilk görüntüleri paylaşıldı.

AİLE DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya yeniden bir araya gelen dizide; Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ece Simge Yurdatapan, Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

Aslan (Kıvanç Tatlıtuğ)

Diviner (Serenay Sarıkaya)

İzmir'de Fashion Week fırtınası İzmir'de Fashion Week fırtınası

Camdaki Kız'a bir süre önce veda eden Nur Sürer, Aslan'ın annesi Hülya karakterini canlandıracak. Cihangir rolü için Aslan'ın ağabeyi ünlü oyuncu Nejat İşler projede yer alacak.

Leyla'yı Canan Ergüder'in, Aslan'ın anneannesi Seher'i Emel Göksu'nun canlandıracağı dizide Yüsra Geyik, Devin'in uyuşturucu bağımlısı kardeşi Yağmur'a hayat verecek.

Atilla rolü için Hayri'nin torunu Ushan Çakır, Ati karakteriyle birlikte "Aile" dizisinde yer almıştır. Ushan Çakır'ın ardından dizinin kadrosuna bir bomba daha katıldı. Aslan İbo'nun amcasına hayat verecek ünlü isim Levent Ülgen oldu. Aslan'la arası pek iyi olmayan amcasıyla defalarca uğraşmak zorunda kalacaktır.

Ayrıca Aslan'ın (Kıvanç Tatlıtuğ) yönettiği Volta gece kulübünde sahneye çıkan sevgilisi Aysel'i canlandıracak oyuncu için işten sonra Ecem Simge Yurdatapan rolünü üstlendi.

Dizinin İzmir'deki çekimleri yavaş başlarken ikiliye Devin (Serenay Sarıkaya) ve Aslan'ın (Kıvanç Tatlıtuğ) uçakta buluşma sahnelerinde İskoç karakteri eşlik ediyor. İskoç rolünü "Ali Savaşçı" oynayacak.