Etiler’deki bir mekândan çıkarken objektiflere yansıyan Afra Saraçoğlu, şoförünün kullandığı otomobille kendisini görüntüleyen basın mensuplarını atlatmaya çalıştı. Saraçoğlu’nun şoförü gazetecilerle adeta köşe kapmaca oynarken, arkadaşları da otomobilinden inip muhabirlerin önünü kesti.

Etiler’de Görüntülendi

Yeşilçam dizisiyle büyük beğeni toplayan Afra Saraçoğlu, önceki akşam Etiler’de bir mekanda arkadaşlarıyla eğlendi. Gece geç saatlere kadar süren eğlencenin ardından mekandan çıkan genç oyuncu, kendisini bekleyen basın mensuplarını görünce şaşırdı. Saraçoğlu, şoförünün kullandığı otomobile binerek mekandan ayrılmak istedi.

Kara kutusuydu Şule Dilan Polat'a kazık attı! Dilan Polat Şule kimdir? Kara kutusuydu Şule Dilan Polat'a kazık attı! Dilan Polat Şule kimdir?

Gazetecileri Atlattı

Afra Saraçoğlu’nun otomobili, gazetecilerin peşine takılınca şoförü hızlı bir şekilde hareket etti. Etiler’in dar sokaklarında gazetecilerle kovalamaca yaşayan şoför, bir ara otomobili durdurarak Saraçoğlu’nu başka bir araca bindirdi. Bu sırada genç oyuncunun arkadaşları da gazetecilerin önüne geçerek görüntü alınmasını engellemeye çalıştı. Saraçoğlu ise otomobilin içinde başını eğerek yüzünü gizledi.

Gerginlik Yaşandı

Afra Saraçoğlu’nun gazetecilerden kaçmaya çalışması, gergin anlara neden oldu. Bazı gazeteciler, şoförün ve arkadaşlarının kendilerine engel olduğunu ve hakaret ettiğini iddia etti. Olay yerine gelen polis ekipleri, tarafları sakinleştirmeye çalıştı. Saraçoğlu ise başka bir araçla olay yerinden uzaklaştı. Genç oyuncunun neden basın mensuplarından kaçtığı ise merak konusu oldu.

Kaynak: haber merkezi