Haber - Utku ÇELİK

Benim Adım Farah adlı dizinin FOX TV'de her çarşamba yayınlanmasıyla birlikte, izleyiciler arasında merak uyandıran oyuncular ve karakterleri hakkında konuşmalar artıyor. Özellikle Feyyaz Duman'ın başarılı oyunculuğu ve canlandırdığı karakter izleyicilerin gündeminde üst sıralarda yer alıyor.  Peki, Adım Farah dizisi Farah’ın oğlu Kerim'in babası kimdir? Feyyaz Duman kim, kaç yaşında, hangi ödülleri aldı?

Ateş Kuşları Kara Öldü mü, Kim? Ateş Kuşları Final Ne Zaman, Hangi gün? Ateş Kuşları Kara Öldü mü, Kim? Ateş Kuşları Final Ne Zaman, Hangi gün?

Benim Adım Farah dizisinin Behram'ı Feyyaz Duman kimdir? 

Benim Adım Farah dizisinin Behram'ı Feyyaz Duman kimdir? 

Feyyaz Duman, Benim Adım Farah dizisinde önemli bir karakter olan Kerimşah'ın babası olarak diziye katılıyor! Sezon finaline damga vuracak olan Behram karakterine ise etkileyici oyunculuğuyla tanınan çok özel bir aktör hayat verecek.

Feyyaz Duman kimdir? 

Feyyaz Duman kimdir? 

Feyyaz Duman, 15 Haziran 1982 tarihinde Mardin'de doğmuş bir yetenekli oyuncudur. 2021 yılında ilk kez kamera karşısına geçtiği Fotoğraf adlı sinema filminde performansını sergilemiştir. İlk oyunculuk deneyiminin ardından izleyicilerle Show TV'nin sevilen dizisi İçerde'de buluşmuştur. Daha sonra Baraj ve Kadın gibi başarılı projelerde de adından söz ettiren Feyyaz Duman, şimdi de Benim Adım Farah dizisiyle izleyicilerin karşısına çıkmak için heyecanla hazırlanmaktadır.