"Adım Farah" dizisi, O3 Medya tarafından yapımı gerçekleştirilirken, Saner Ayar tarafından yapımcılık yapılmaktadır. Yönetmen koltuğunda ise Recai Karagöz oturmaktadır. Dizinin senaryosu Deniz Dargı, M. Cem Görgeç ve S. Cenk Boğatur tarafından birlikte yazılmıştır. Dizinin yayın tarihi henüz açıklanmamıştır ancak oyuncu kadrosu ve konusu açıklanmıştır. Adım Farah dizi oyuncuları, kadrosu: Adım Farah dizisi konusu Adım Farah nerede çekiliyor?

Adım Farah Dizisi Oyuncu Kadrosu

"ADIM FARAH" adlı dizide Demet Özdemir ve Engin Akyürek başrolleri üstlenirken, kadroda Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Oktay Çubuk, Mustafa Avkıran ve Ali Sürmeli gibi deneyimli oyuncular da yer almaktadır.

Adım Farah Konusu

"ADIM FARAH" adlı dizi, ülkesinden kaçmak zorunda kalan ve yasa dışı şekilde oğluyla birlikte hayatta kalmak için mücadele eden Farah'ın (Demet Özdemir) istemeden şahit olduğu bir cinayet ve aynı gece tanıştığı Tahir Lekesiz (Engin Akyürek) ile kesişen hayatlarını konu almaktadır.

Batıda kuvvetli yağış uyarısı Batıda kuvvetli yağış uyarısı

"Adım Farah" adlı dizi, çekimleri geçen hafta başlayan ve sezonun iddialı yapımlarından biri olarak gündeme geliyor. Dizinin güçlü oyuncu kadrosu, dizi afiş çekimini gerçekleştirdi. Başrol oyuncuları Demet Özdemir ve Engin Akyürek, dizinin afiş fotoğrafını paylaşarak hayranlarını daha fazla bekletmemek istedi.

Dizi, ülkesinden kaçmak zorunda kalan ve yasa dışı şekilde oğluyla birlikte hayatta kalmak için mücadele eden Farah'ın (Demet Özdemir) istemeden şahit olduğu bir cinayet ve aynı gece tanıştığı Tahir Lekesiz (Engin Akyürek) ile kesişen hayatlarını konu alacak. Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Oktay Çubuk, Mustafa Avkıran ve Ali Sürmeli gibi birbirinden güçlü oyuncular da dizide yer alıyor.

Yapımı O3 Medya tarafından gerçekleştirilen dizinin yapımcılığı Saner Ayar üstlenmiş, yönetmen koltuğunda ise Recai Karagöz oturuyor. "Adım Farah"ın senaryosu Deniz Dargı, M. Cem Görgeç ve S. Cenk Boğatur tarafından kaleme alındı ve yakında izleyiciyle buluşacak.

ADIM FARAH NEREDE ÇEKİLİYOR?

Adım Farah dizisi İstanbul ve ilçelerinde çekilmektedir. Çekimler özellikle Beşiktaş ve Galata civarında gerçekleşiyor.