Ünlü İngiliz şarkıcı Adele, 2018 yılında Simon Konecki ile boşanmasının ardından kısa bir süre içinde, bu kez spor menajeri Rich Paul ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia ediliyor. Grammy ödüllü sanatçı, Las Vegas'ta gerçekleştirdiği "Weekends With Adele" adlı konser sırasında anne olmak istediğini "Yakın bir zamanda anne olmak istiyorum" sözleriyle dile getirmişti.

6lJIISMhdk--FvxnlMiTjQ

35 yaşındaki şarkıcı, konserindeki son sözleriyle Rich Paul ile evlendiği iddialarını daha da güçlendirdi. Amerikan futbolunu anlamadığını ifade eden Adele, "Futbol söz konusu olduğunda en iyi eş sayılmam" dedi.

Adele'nin İkinci Evliliği mi? Şarkıcı Yeniden Evleniyor mu?

Daha önce bir başka konserde Adele'e bir hayranı evlenme teklifi etmişti. Şarkıcı da "Benimle evlenemezsin. Kocam bu akşam burada" demişti.

"ONA DELİLER GİBİ AŞIĞIM"

Ayla Ve Müslüm'ün Yapımcısı Battı! Ülkeyi Terk Ediyor Ayla Ve Müslüm'ün Yapımcısı Battı! Ülkeyi Terk Ediyor

Paul ile ilişkisini 2021 yılında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyuran Adele, ilişkisi hakkında da konuşmuştu. Ünlü şarkıcı, "Hiç böyle aşık olmamıştım. Ona deliler gibi aşığım!" demişti. Evliliğe sıcak baktığını da belirten Adele, "Kesinlikle daha çok çocuk istiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Öte yandan İngiliz şarkıcı eski eşi Simon Konecki’den boşandığında günde 5 kez psikolojik terapi gördüğünü açıklamıştı.

Kaynak: Haber Merkezi