BIM ya da A101 marketleri denildiğinde genellikle insanların aklına market ürünleri gelirdi. Ancak son dönemde bu iki market zinciri, farklı bir boyuta çıkmış durumda. İlginç ve farklı ürünleri satışa sunarak gündemde kalmayı başarıyorlar. Özellikle tekne, karavan ve şimdi de elektrikli araç satışları ile dikkatleri üzerine çekiyorlar.

Nilsu Berfin Aktaş kimdir, kaç yaşında, nereli? Nilsu Berfin Aktaş dizileri ve filmleri Nilsu Berfin Aktaş kimdir, kaç yaşında, nereli? Nilsu Berfin Aktaş dizileri ve filmleri

İlk olarak ufak teknolojik cihazları kataloğa ekleyerek işe başlayan A101 geçtiğimiz aylarda çekme karavan sattığına tanıklık etmiştik. Daha önce de şirketin tekne satışı olmuştu.

BIM ise geçtiğimiz dönemde elektrikli scooter satmıştı. Dolayısıyla iki markette hayli farklı ürünlerle dikkatleri üzerine çekti. 

A101 bugünkü kataloğunda internet sitesinde müşterileri şaşırtmaya devam ederek Volta markasının EV1 elektrikli modelini 119 bin 990 TL'ye satıyor.

DAHA ÖNCE DE SATMIŞTI

DAHA ÖNCE DE SATMIŞTI

DonanımHaber'in yaptığı habere göre, 4 yıl önce internet sitesinde Kral Motor’un Grande-5 ve Grande-6 isimli elektrikli araçları A101'de 16 bin 499 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktaydı.