5 Temmuz 2024 Cuma günü, ekranlarda birbirinden güzel diziler, filmler ve haber bültenleri yer aldı. İddialı yapımların reyting savaşı sona erdi ve sonuçlar belli oldu. TRT1, reyting sıralamasında zirveye oturdu.

Gündüz Kuşağı Programları ve Diziler

Her gün bir önceki güne ait Total, AB ve ABC reyting sıralaması açıklanırken, dünün reyting sonuçları büyük merakla bekleniyordu. Dün akşam, gündüz kuşağı programları ve birbirinden güzel diziler ekranlarda yerini aldı. Güçlü yapımların reyting savaşı sona erdi ve izleyiciler, en çok izlenen programları merak ediyor.

Yüksek sıcaklık ve nem uykunun "baş düşmanları" Yüksek sıcaklık ve nem uykunun "baş düşmanları"

5 Temmuz Cuma Reyting Sonuçları

Total'de 1. sırada TRT1’de izleyiciyle buluşan “Portekiz-Fransa UEFA Euro 2024 Karşılaşması”, 2. sırada yine TRT1’de ekrana gelen “İspanya-Almanya UEFA Euro 2024 Karşılaşması”, 3. sırada ise TV8’de yayınlanan “Masterchef Türkiye” yer aldı.

AB kategorisinde de 1. sırada “Portekiz-Fransa UEFA Euro 2024 Karşılaşması”, 2. sırada “İspanya-Almanya UEFA Euro 2024 Karşılaşması”, 3. sırada “Masterchef Türkiye” yer aldı.

ABC kategorisinde ise 1. sırada “Portekiz-Fransa UEFA Euro 2024 Karşılaşması”, 2. sırada “İspanya-Almanya UEFA Euro 2024 Karşılaşması”, 3. sırada “Masterchef Türkiye” yer aldı.

TRT1, dün akşamki UEFA Euro 2024 karşılaşmalarıyla reyting sıralamalarında büyük başarı elde etti. Portekiz-Fransa ve İspanya-Almanya maçları, izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü ve zirveye yerleşti. TV8’in popüler programı Masterchef Türkiye ise her üç kategoride de üçüncü sırada yer aldı.

Kaynak: haber merkezi