Arka Sokaklar, yayın hayatına devam eden en uzun diziler sıralamasında zirveyi kimselere kaptırmayan bir yapımdır. İzleyiciler, Arka Sokaklar'ın yeni bölümüne ilişkin detayları merak etmektedir. Kanal D, 20 Ocak Cuma günü yayın akışını açıkladı. Polisiye konuların işlendiği ve oyuncular arasında yaşanan diyaloglarla gülümseten Arka Sokaklar, cuma günlerinin iddialı yapımlarından biridir. Arka Sokaklar'ın son bölümü 18 Kasım Cuma günü ekranlara gelmişti.  Peki Arka Sokaklar bu akşam var mı, yok mu, neden yok?  Arka Sokaklar bu akşam var mı, yok mu ve ne zaman ekranlara dönecek? İzleyiciler, Arka Sokaklar'ın bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağını veya neden yayınlanmadığını merak etmektedir. Bu konuda son gelişmeler ve açıklamalar haberimizde yer almaktadır.

ARKA SOKAKLAR BU HAFTA NEDEN YOK?
 

Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisi, 638. bölümüyle sona ermiştir. Bu hafta yerine yayınlanacak olan Mumya filmi hakkında Kanal D'den herhangi bir resmi açıklama yapılmamıştır. Ancak dizinin başrol oyuncusu İlker İnanoğlu, dizinin devam edeceğine dair açıklamada bulunmuştur. İnanoğlu, "Devam edeceğiz inşallah. Babamın sağlığıyla uğraşıyorduk. Kalça kemiği kırılmıştı. Şimdi eve geçti, sağlık durumu yavaş yavaş iyiye gittiği için devam edeceğiz" şeklinde konuşmuştur.

ARKA SOKAKLAR'IN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?
 

18 Kasım 2022 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin 638. bölümünde, ekip başarılı bir operasyon sonucu Kadem'i cezaevine yollar. Ancak, Kadem'in yeni planları vardır ve geçmişte Hülya ile bağlantısı olan örgüt üyeleri Abdül ve Yulia yeni oluşumlar içindedir.

Ekibimiz, Abdül ve Yulia gibi yeni oluşumları durdurmak için elinden geleni yapacaktır. Ayrıca, yoksunluk krizi geçiren Mete Tahir tarafından zorlu bir seçime maruz bırakılacaktır. Uğur, annesinin ve kardeşinin katilinin kim olduğunu öğrenir ve onunla yüzleşecektir. Ayşe ise şiddet gören ablasına yardım etmek isteyecektir ancak bu durum Ayşe için büyük riskler taşıyacaktır.