Boğa burcu, 2023 yılının son ayında hem aşkta hem de işte şanslı bir ay geçirecek. Venüs ve Uranüs arasındaki uyumlu açı, beklenmedik ve sürpriz aşk ilişkilerine kapı aralayacak. Akrep burcundaki yeni ay ve Güneş-Mars kavuşumu ise maddi konularda şans ve fırsat getirecek. İkizler burcundaki dolunay ise iletişim, eğitim ve seyahat konularında hareketlilik yaratacak. İşte Boğa burcunun 20 Kasım 2023 tarihli yorumları…

İyaz bin Ganem’in mektubu Küpeli Kapı’da İyaz bin Ganem’in mektubu Küpeli Kapı’da

20 Kasım 2023 Boğa Burcu Aşk Hayatı

Boğa burcu, 2023 yılının son ayında aşk hayatında yeni başlangıçlar yapmaya hazır olmalı. 8 Kasım’da Venüs’ün Terazi burcuna geçmesiyle birlikte, evli veya ilişkisi olan Boğalar eşleri veya sevgilileriyle aralarındaki sorunları çözmek için uygun bir zaman yakalayacaklar. İlişkilerinde daha uyumlu, romantik ve sevgi dolu bir döneme girecekler. İlişkisi olmayan Boğalar ise 8 Kasım itibariyle yeni bir aşka yelken açabilirler. Venüs ile Uranüs arasındaki uyumlu açı, beklenmedik ve sürpriz aşk ilişkilerine kapı aralayacak. Boğalar, bu ay karşılaşacakları kişilerle hızlı ve tutkulu bir aşk yaşayabilirler. Kırgınlıkları ve küslükleri bitirmenin tam zamanı.

20 Kasım 2023 Boğa Burcu Para Durumu

Boğa burcu, 2023 yılının son ayında para durumunda olumlu gelişmeler yaşayacak. 13 Kasım’da Akrep burcunda bir yeni ay olacak. Bu yeni ay, Boğaların maddi konularda şans ve fırsat getirecek. Özellikle miras, nafaka, alacak, verecek, borç, banka, kredi, tazminat gibi konularda bekledikleri bir para girişi olabilir. Boğalar, bu ay finansal krizleri aşmak ve yeniden doğmak için bir şans yakalayacaklar. 18 Kasım’da Güneş ve Mars’ın Akrep burcunda kavuşması ise Boğaların maddi konularda daha cesur, girişken ve kararlı olmalarını sağlayacak. Boğalar, bu ay kazançlarını artırmak için yeni işler, projeler veya yatırımlar yapabilirler.

20 Kasım 2023 Boğa Burcu Kariyer ve İş Hayatı

Boğa burcu, 2023 yılının son ayında kariyer ve iş hayatında başarılı ve verimli bir dönem geçirecek. 13 Kasım’daki yeni ay ve 18 Kasım’daki Güneş-Mars kavuşumu, Boğaların iş hayatında yeni başlangıçlar yapmalarına, hedeflerine ulaşmalarına ve kendilerini göstermelerine yardımcı olacak. Boğalar, bu ay meslek ve kariyerlerinde olumlu pozisyonların içinde olacaklar. Hedeflerini gerçekleştirmek için daha çok çalışacaklar. Ama daha çok kazanacaklar. Birçok değişim ve dönüşüm yaşayacaklar. 27 Kasım’da İkizler burcunda bir dolunay olacak. Bu dolunay, Boğaların zeka, iletişim, haberleşme, eğitim, seyahat gibi konularda hareketlilik yaşamalarını sağlayacak. Boğalar, bu ay problemlere akılcı ve yaratıcı çözümler bulacaklar. Yakın çevreleri, kardeşleri, kısa yolculukları, eğitimleri, yayıncılık, pazarlama, halkla ilişkiler gibi konular ön plana çıkacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ