Yarın tüm camilerde Filistin için dua edilecek! Yarın tüm camilerde Filistin için dua edilecek!

Honda Türkiye'nin Üst Düzey Genel Müdür Yardımcısı Bülent Kılıçer, yakın tarihte otomobil yatırımı yapmayı düşünenlere istenmeyen bir bilgi sundu. Kılıçer, otomobil sektörünün, kesinlikle bir yatırım platformu olmaktan uzaklaştığını vurguladı.

Bülent Kılıçer, otomotiv arenasının tanınmış bir aktörü olarak, otomobilin yatırım değerini kaybettiğini belirtti ve yürürlükte olan kampanyaları duyurdu. Kılıçer, "Mevcut döviz kuru ve enflasyon oranlarını göz önünde bulundurduğumuzda, bu kampanyaların 2024, hatta 2025 yılına kadar sürebileceğini tahmin ediyorum." şeklinde konuştu.

İKİNCİ EL OTOMOBİL, YATIRIM DEĞERİNİ YİTİRDİ

Honda Türkiye'nin Üst Düzey Genel Müdür Yardımcısı Bülent Kılıçer, İzmir'de düzenlenen Honda'nın son hibrit modeli ZR-V e:HEV tanıtım toplantısında otomotiv dünyasının geleceğine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kılıçer, otomobil sektörünün yatırım potansiyelini yitirdiğini belirtirken, "Son birkaç ayda otomotiv, kesinlikle bir yatırım olmaktan çıktı. Artık tamamen ihtiyaç temelli satışlar yapılıyor. Ancak bu konuda eklemek istediğim bir şey var; geçmişte otomotiv değiştirme sıklığı, Türkiye'de markalara bağlı olarak değişiklik gösterebilir, genellikle 3,5 ila 4 yıl arasında idi. Bu durum şu anda değişiklik göstermeye başladı ve 5, hatta 5,5 yıla uzanmaya başladı." şeklinde ifade etti.

Kaynak: HABER MERKEZİ